Skóra pod oczami jest o wiele cieńsza i delikatniejsza niż na pozostałych partiach twarzy, należy poświęcić jej szczególną uwagę, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację – np. stosować specjalne kremy pod oczy lub serum, które pomagają zmniejszać opuchliznę, redukować zmarszczki czy pozbyć się cieni.

Co jednak w sytuacji, jeśli Twoja cera jest szczególnie wrażliwa, skłonna do alergii i podrażnień lub ma specjalistyczne potrzeby? Z pewnością coś wybierzesz w ofercie BIOSOMA.

KREMY POD OCZY: NA CIENIE I OPUCHLIZNĘ

Kiedy warto poświęcić szczególną uwagę pielęgnacji skóry pod oczami? Zwłaszcza wtedy, gdy Twoim problemem są nieestetyczne cienie, zasinienia, opuchlizna czy widoczne pękające naczynka. Kremy pod oczy na cienie i opuchliznę zawierają składniki, które pomagają usprawnić krążenie w warstwach naskórka i odżywiają delikatną skórę w okolicach oczu. Dzięki regularnemu stosowaniu kremów na cienie pod oczami skóra wydaje się bardziej wypoczęta i odzyskuje zdrowy koloryt.

KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY POD OCZY: NIEZBĘDNY W PIELĘGNACJI ANTY–AGING

Innym ważnym aspektem pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu jest pielęgnacja przeciwzmarszczkowa i przeciwstarzeniowa. Nie warto czekać z nią, aż osiągniemy wiek dojrzały. Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj pielęgnacji ma na celu profilaktykę zmarszczek i pierwszych oznak starzenia.

Nie jesteś pewna, jaki krem pod oczy lub serum wybrać spośród oferty BIOSOMA? Napisz lub zadzwoń!

POKAŻ WIĘCEJ