fbpx
+48 530540113
Darmowa wysyłka do paczkomatu na terenie Polski od 200 zł
+48 530540113
Darmowa wysyłka do paczkomatu na terenie Polski od 200 zł
serum witaminowe ACE

POLECANE PRODUKTY

Poznaj naturalne produkty, które najczęściej wybierane są przez klientów

Niektóre opinie o kosmetykach BIOSOMA z Facebooka:

Pani Ewa: „Pani Aniu jeszcze raz dziękuje, te kosmetyki to jak wygrana na loterii , mieć je pod ręka ❤️

Pani Adriana: “Zaraziłam się od tej kobitki (od Pani Ewy) marka biosoma. Powiększam swoją kolekcje i z każdym kosmetykiem pozytywne zaskoczenie coraz większe 😉
PS. Również żałuje, ze nie zrobiłam zdjęć przed stosowaniem 😃”

Pani Alicja: „Zgadzam się 😍 Kosmetyki Biosoma są rewelacyjne, zaraziłam nimi rodzinę i przyjaciół i wszyscy zadowoleni 💚
Dziękuję ❤

Pani Kasia: „Również gorąco polecam! Bez serum nawilzajacego nie wyobrażam już sobie pielęgnacji! Mydło z kawą pokochała cała rodzina 🙂 Dezodorant również cudeńko!”

Pani Anetta: “Odkąd stosuje krem nie łuszczy mu się skóra na brodzie i nosie 😀👍”

Pani Agnieszka: “W czasie kwarantanny nie widziałam przez 3 miesiące mojej przyjaciółki i kiedy się wreszcie wczoraj spotkałyśmy byłam zachwycona jej cerą( a za moja namowa już jakiś czas stosuje tylko Twoj Aniu :tonik i krem ) jej buzia wyglada młodziej i ma zdecydowanie mniej niedoskonałości. Dlatego w jej imieniu i swoim – dziekujemy . I fajnie ze jest nas więcej 🤗”

Pani Anna: “Polecam, też używała, mnie urzekl krem do rąk co można stosować i do stóp, nikt tak rady nie dawał jak krem z biosomy 😘🤗😊”

Nowości BIOSOMA

Dlaczego warto wybrać kosmetyki BIOSOMA?

Tworząc kosmetyki BIOSOMA chcę dać Państwu gwarancję świeżości zawartych w nich cennych witamin oraz innych składników odżywczych dla skóry. Dlatego kosmetyki produkowane są w niewielkich partiach oraz mają krótki terminy ważności.

Nigdy nie były i nie są testowane na zwierzętach. Nie dodaję parabenów, sztucznych barwników, perfum oraz syntetycznych ulepszaczy. W trosce o bezpieczeństwo klientów, wszystkie kosmetyki poddawane są badaniom dermatologicznym.

Biosoma to produkty, które nie obciążają naszej planety. Użyte składniki ulegają szybko biodegradacji, a opakowania nadają się do recyklingu.

Pozostańmy w kontakcie!

Translate »