fbpx
Darmowa dostawa do paczkomatów na terenie Polski dla zamówień od 200 zł

 

Prawdziwym pięknem jest pewność siebie

Właśnie dlatego BIOSOMA współpracuje z Twoją skórą, Twoim stylem życia, dając Ci skórę, która rozświetla Cię od wewnątrz!

Chciałabym, aby wszyscy docenili siłę natury, używając wysokiej jakości składników roślinnych, tworząc zrównoważony i pozytywny styl życia, z pewnym siebie umysłem, który kocha swoje ciało i umożliwiając rytuały pielęgnacyjne, które mają minimalny wpływ na nasz ekosystem.

 

 

Oto pielęgnacja, która działa idealnie!

DELIKATNA DLA SKÓRY, BEZ TOKSYN I POZYSKIWANA ZE ZRÓWNOWAŻONYCH ŹRÓDEŁ

Biosoma kosmetyki naturalne sklep online

Niektóre opinie o kosmetykach BIOSOMA z Facebooka:

Pani Ewa: „Pani Aniu jeszcze raz dziękuje, te kosmetyki to jak wygrana na loterii , mieć je pod ręka!

Pani Adriana: “Zaraziłam się od tej kobitki (od Pani Ewy) marka biosoma. Powiększam swoją kolekcje i z każdym kosmetykiem pozytywne zaskoczenie coraz większe.

Pani Alicja: „Zgadzam się! Kosmetyki Biosoma są rewelacyjne, zaraziłam nimi rodzinę i przyjaciół i wszyscy zadowoleni!

Pani Kasia: „Również gorąco polecam! Bez serum nawilzajacego nie wyobrażam już sobie pielęgnacji! Mydło z kawą pokochała cała rodzina.

Pani Agnieszka: “W czasie kwarantanny nie widziałam przez 3 miesiące mojej przyjaciółki i kiedy się wreszcie wczoraj spotkałyśmy byłam zachwycona jej cerą (a za moja namowa już jakiś czas stosuje tylko Twoj Aniu:tonik i krem ) jej buzia wyglada młodziej i ma zdecydowanie mniej niedoskonałości. Dlatego w jej imieniu i swoim – dziekujemy . I fajnie ze jest nas więcej!

Pani Anna: “Polecam, też używałam, mnie urzekl krem do rąk co można stosować i do stóp, żaden tak rady nie dawał jak krem z biosomy!

NOWOŚCI

Produkty, o których warto wiedzieć

Najczęściej kupowane kosmetyki

Dlaczego warto wybrać kosmetyki BIOSOMA?

Pozyskiwane w zrównoważony sposób i wegańskie

Wierzę w pozytywny wpływ na świat jutra poprzez odpowiedzialne pozyskiwanie naszych składników. Używam głównie wegańskich składników. Staram się wybierać opakowanie szklane i papierowe oraz ograniczam plastik.

100% natury: bez toksyn

Wierzę w siłę natury, dlatego ekstrakty i oleje roślinne, których używam w swoich recepturach, są przebadane i najwyższej jakości. Nie dodaję parabenów, sztucznych barwników oraz syntetycznych ulepszaczy. W razie wątpliwości wybierz bezpieczniejszą drogę i unikaj „toksycznych” składników – taka jest moja filozofia.

Miłość i wzmocnienie

Skupiam się na tym, co w życiu jest ważne – na miłości i wzmocnieniu. Idą w parze. Edukacja daje nam większe możliwości i dlatego staram się pomóc Ci zrozumieć, co znajduje się na Twoich etykietach. Zapytaj mnie!

facebook biosoma
instagram biosoma
pinterest biosoma
Translate »