Oleje kosmetyczne to oferta ekologiczna BIOSOMA. Są to preparaty hipoalergiczne, które nadają się do pielęgnacji każdego typu skóry. Pozyskiwane są ze starannie selekcjonowanych nasion, by uzyskać olejki kosmetyczne jak najwyższej jakości.

Liczne właściwości zdrowotne tych produktów sprawiają, że sięgają po nie osoby z problematycznie gojącymi się ranami, wysuszoną skórą, skłonnością do reakcji alergicznych i innymi dolegliwościami. Można aplikować je bezpośrednio na skórę, a ich wchłanialność – ze  względu na naturalny skład – przebiega niezwykle szybko i skutecznie. Olejki można z powodzeniem stosować w czasie wykonywania masażu twarzy, ciała, jak i do kąpieli.

Bogata różnorodność olejków

Olej do ciała to produkt cieszący się rosnącą popularnością ze względu na jego liczne właściwości wspierające profilaktyczne wsparcie organizmu. Olejki z oferty BIOSOMA można stosować jako dodatek do peelingu, jak i kremów aplikowanych na skórę z problemami dermatologicznymi, w tym egzemą. Olej do twarzy działa przeciwbakteryjnie, a w zależności od bazy, na której opiera się jego skład, może przyspieszać regenerację naskórka, łagodzić trądzik, a nawet hamować procesy starzenia.

POKAŻ WIĘCEJ